Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nincs kedvem semmihez. Eddig az írásba fojtottam a bánatom, de már az sem érdekel. Nagyon fura ezt leírni, mert soha nem éreztem ilyet. Minden érdeklődésem eltűnt a dolgok iránt. A jegyeim is sokat romlottak. Nagyon egyedül érzem magam, pedig minden nap beszélek a barátaimmal, és az egész napot a családommal töltöm. Hosszú idő óta először előjöttek az öngyilkos gondolataim is. Régen azért voltak, mert bántottak az iskolában, de annak már rég vége. Most ok nélkül folyton ezen jár az agyam. Napi 12-13 órát is képes vagyok aludni, és még így is sokszor fáradt vagyok, pedig ezelőtt 7-8 óra alvás után teljesen kipihent voltam.
2020. máj. 25. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Depresszió
2020. máj. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Klinikai depresszió
2020. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy depresszió. Szakember látott már? Hány éves vagy?
2020. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem látott még szakember, és 14 éves vagyok.
2020. máj. 26. 01:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah. Akkor csak kamasz vagy.
2020. máj. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!