Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a pszichiátrián bent...

Milyen a pszichiátrián bent feküdni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, ápolók, betegek , orvosok véleménye érdekelne

2020. máj. 25. 10:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

A lényege, hogy kialakitsanak neked egy napirendet. Vannak ülések (pszichoterapia, muveszet-terapia pl), kaphatsz gyógyszert ha indokolt, illetve most a b-vitamin dili van, ahol voltam mindenki kapott. :d de ez csak nekem gyakorlat volt.

De ez függ, hogy hova mész, mert addiktologiai és a zárt osztály egészen más például.

2020. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyílt osztályra megyek. Az egész napunkat lefoglalják?
2020. máj. 25. 10:10
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van csendes pihenő is.
2020. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. máj. 25. 10:13
 5/20 A kérdező kommentje:
Milyenek a betegek? Az ápolók és betegek viszonya? Mivel másabb mint egy akármilyen osztály?
2020. máj. 25. 10:14
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
5: Szerinted - a hely konkrét ismerete nélkül - tud bárki is erre válaszolni? Ráadásul a betegek jönnek-mennek, egyáltalán nem lehet tudni, hogy pont akkor, mikor te ott leszel, miféle betegek lesznek - és nekik milyen lesz a viszonyuk az ápolókkal...
2020. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kórházba mész? Szerintem ez a helytől nagyban fugg. Én úgy gondolom, hogy aki pszichiátriára megy dolgozni, annak toleransnak, empatikusnak kéne lennie. Én a Semmelweis klinikán voltam, ott jó kis csapat volt, van egy nagyon jó doki ott, a neve Dr. Unoka Zsolt, róla nagyon sok jó vélemény van. Szerintem az ő szellemiségében vezetik a helyet. Nekem pozitív csalódás volt. :)
2020. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 25. 10:20
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

(Az unoka zsolt féle az nem pszichiátriai, hanem pszichoterápiás osztály, az teljesen más, illetve az jelenleg nem "üzemel".)

Nyílt osztályon se foglalnak le egész nap, sok az üresjárat, a tengés-lengés, bár onnan legalább ki lehet menni mondjuk sétálni az udvarra. A többi sajnos attól függ, épp milyen betegtársakat fog ki az ember.

2020. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor bent voltam, folyton adtak valami feladatot. Önként vállaltam egy csomó mindent. Olvastam, filmeztem, barátkoztam, beszélgettem, el voltam. Jó szobatársaim is voltak, kiváló volt a kezelés is. Mindenki nagyon kedves volt, figyeltek mindenkire személy szerint is. Délelőtt pszihoterápia, délután személyiség fejlesztés, és különböző csapatépitő órák is voltak, volt mozgás csoport is. Közben ebéd, reggeli, vacsora, meg ilyenek, este tévéztünk meg hülyéskedtünk.
2020. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!