Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek egyre több dologtól?

Miért félek egyre több dologtól?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és elkezdtem félni nemrég a random zajoktól, a sötétben (alakokat látva és azoktól menekülni), és már attól is félek hogyha ki kell tennem a lábam itthonról. Nem csináltam semmit, pár hete még jól voltam.

2020. máj. 26. 01:30
 1/7 hopeful2 ***** válasza:
30%
üldözési mánia. Ezt szerintem orvossal kéne egyeztetni mert ez nem játék.
2020. máj. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs is paranoia diagnózisom, még nem jelenti azt, hogy nem vagyok az.

Érdemes lenne egy szakértővel megtárgyalni a problémát, mivel itt rólad egyáltalán semmit sem tudunk. Milyenek a szokásaid, az étkezésed, milyen szemetet fogyasztasz, milyen stresszek érnek, stb.

Ha gondolod, itt konzultálhatsz: [link]

2020. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem segíteni fog
2020. máj. 26. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak ötlet szempontjából nincs valamiféle démoni jelenséggel dolgod? Érdemes körüljárni, mert simán lehet, hogy valami komolyabb dolog mozog körülötted. Nem akarlak megijeszteni persze, de jobb tudni, így legalább lehet ellen lépni.
2020. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt, nem egyszer. Annyi hogy random pillanatokban felvillan valamelyik szemem sarkából egy nagyon erős fényű dolog. Éjjel az udvaron állandó jelleggel érzem hogy valaki néz, és amikor a csillagokat nézem egy arcot látok akit nem ismerek.
2020. máj. 31. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne imádkoznod, illetve meditálnod, hátha könnyebben átlendülsz ezen.
2020. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta a streszdoki által csillapodott a helyzetem, de még mindig félek ha el kell hagynom a lakást. + A barátnőm lenyugtatott.
2020. máj. 31. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!