Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a szorongas velejaroja?

Ez a szorongas velejaroja?

Figyelt kérdés
Panikbeteg vagyok, panikroham nelkul, szorongassal. Amikor erosen ramtor a szorongas, az a legijesztobb ebben, hogy egyszeruen minden ront rajta, legalabbis azt erzem. Bamulok magam ele, nezem mondjuk a ruha gyurodeset es azt erzem, hogy a gyurodes megjobban megijeszt. Nezem a vizes palackomat, a a rairt szoveg betutipusa is erositi a szorongast, mintha felnek tole. Mikor megnyugszok, elmulik, akkor meg csak pislogok, hogy amugy ezekre a dolgokra miert is reagalok igy? Lehet valami komolyabb bajom van? Mi ez?
2020. máj. 26. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a betegség ilyen.
2020. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az. Amikor nagyon figyeled magad, akkor sajnos természetes, hogy mindenben veszélyt látsz. Hogy van-e komolyabb bajod, azt orvos tudja megmondani, de én arra tippelek, hogy nincs.
2020. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy időben azt hittem hogy limfómás vagyok, tök véletlenül gondoltam ezt, semmi okom nem volt rá. Azt hiszem egy történetet olvastam a betegségről.

Mindig nézegettem a nyirokcsomóimat utána, és FÁJTAK! Szó szerint gyakran benyilalltak random időközönként, annyira rá voltam állva a témára.

Ugyanez volt az extrasystolékkal. Annyira rápörögtem a témára, hogy szinte fájt, amikor kihagyott a szívem. Sok mindenre képes az emberi agy. Aki figyeli magát, az mindent be tud mesélni.

2020. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!