Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült valakinek hányásfóbiá...

Sikerült valakinek hányásfóbiát leküzdeni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a fóbiáknak és egyéb mentális betegségeknek valamilyen múltbéli esemény/trauma/ gyermekkori sérelem stb a kiváltója.

Sikerült valakinek megfejteni, hogy mi okozta nála a hányásfóbiát?

Vagy sikerült bármilyen módszerrel/ gyógyszerrel leküzdeni?

Várom a tapasztalatokat! köszönöm :)



2020. máj. 27. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nagyjából az segített kicsit enyhiteni hogy tudtam miután túl esek rajta, sokkal jobban fogom érezni a gyomrom. És igen mindenkinek okkal jön ez elő, nálam is egy múltbeli dolog miatt volt/van .
2020. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szabad tudni mi volt az a múltbéli dolog?

Szeretném tudni merre keresgéljek....

2020. máj. 27. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is erdekelne a multbeli problema. Nem talalok semmi lyukat az emlekeim kozott.
2020. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A múlt megismerését csak szakszerűen érdemes kezdeni, mert a személyes tudattalan (tudatalatti) asszociatív módon működik, és nem ismeri a logikát.

https://www.youtube.com/watch?v=mS8Stv7G9qU&t=209s

2020. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Esküszöm, te az összes emeto kérdésnél ott vagy. Legalább másfél éve írtam ki kérdést a témában, és ugyanezt a linket küldted. Ja, és azóta láttalak még párszor. :D
2020. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vanegyötletem011 válasza:
100%

Nekem sokat segített hogy magneB6-os, valamint szódabikarbónás vizet ittam.

De nem kell félni.

Nekem sojat segít ha beszélek rola valakinek.

Ha előjön mond azt magadnak hogy: ,,hogy mitől lennék rosszul,, legalábbis nekem ez segít.

2020. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!