Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki problémák miatt étvágyve...

Christin Chasor kérdése:

Lelki problémák miatt étvágyvesztés?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért lehet hogy a legkisebb stressz hatására is teljesen elvesztem az étvágyam nagyon könnyen 2-3 kilókat fogyok le napok alatt. Borszató egészségtelennek érzem magam 18 évesen alig tudom megtartani az 50 kilómat. Mi lehet ennek az oka? Mit tehetnék? Bármi apró konfliktus vagy csalódás és rögtön ez történik. Folyamatosan feszülő,idegességet, izgulást érzek a hasamban és képtelen vagyok enni. Pszichológushoz kéne mennem?

2020. máj. 28. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
2-3 kiló napok alatt? Azért az tényleg elég sok. Ha volna kedved beszélgetni, írj nyugodtan, ha mást nem is tehetek, de talán segíthetek csökkenteni a stresszt egy jó társasággal. :)
2020. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem igen, erdemes lenne. Azert ha az etvagyadra ramegy, akkor erdemes segitseget kerner, nehogy egyszer osszeess, mert nem eszel.

Kicsi koromban en Beres cseppet szedtem es nagyon jo etvagyfokozo volt.

2020. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!