Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik roham utáni szorongás...

Pánik roham utáni szorongás meddig tart?

Figyelt kérdés

Közel 2 éve volt pánik rohamom és már teljesen lecsillapodot a szorongásom itthon, úgymond már meg van a biztonságos komfort zónám a saját országomban, de ahogy átlépek a határon máris rosszul leszek még ha csak el is képzelem azt ,hogy el utazom már az is erős szorongásokat vált ki bennem.

Akinek volt ilyen ehez hasonló problémája az leírná azt ,hogyon sikerült teljesen meg szabadulni a szorongástól?

Nekem a pánik akkor jött ki amikor Cheországban dolgoztam és egy hónapot úgy dolgoztam le ,hogy nemtudtam mibajom és segitséget sem kaptam a szív orvos nem akart meg vizsgálni azt nem fejtette ki ,hogy miért.



2020. máj. 30. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

a szorongás előjele a pánikrohamnak,a pánikroham együttjár a szorongással addig amig el nem múlik magától

Mindenképp gyógyszeres kezelést igényel a dolog ha folyamatosan fennáll a pánikroham

2020. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fél évig szedtem gyógyszert 2x 3 hónapot ,de nem hogy javult hanem rosszabb lett utána amikor abba hagytam mert még az elvonási tünetek is elő jöttek így akkor eldöntöttem, hogy többet nem nyúlok gyógyszerhez.

És hál istennek sikerült le győzni ,de szeretnék már utazni is. meg van bennem a vágy és az akarat is csak nem merek és ez elkeserítő érzés mert számos jó fizető munkát mondtam le emiatt.

2020. máj. 30. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Barry McDonagh-MERJ
2020. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!