Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az oka, ha nem hat az...

Mi az oka, ha nem hat az altató vagy nyugtató tabletta?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyit vettél be?
2020. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Es miota hasznalod?
2020. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, ennél kicsit több infóra lenne szükség. Milyen fajta? Mitől nem tudsz aludni? Mióta szeded? Mennyit vettél be?
2020. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyet vettem be, többet nem is szabad. Egy óra alatt hatnia kéne, de több, mint két óra telt el. Mentális zavarok miatt van rá szükségem. Félelem, de nem fizikai a forrása.
2020. máj. 30. 23:36
 5/10 anonim ***** válasza:

altató vagy nyugtató?

én is kaptam anno altatót dormicumot ami állítólag elég jó, de nekem nem használt.

2020. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő. Sedacur, azt hiszem. Néha altat, de kicsit se nyugtat
2020. máj. 31. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Sedacur? Az macskagyökér (valeriana) alapú, én is ilyesmit szedek, de ezek hosszútávon használnak. Úgy, hogy pl. szeded két hétig, akkor jobb lesz az alvásminőség, de nem feltétlen altat el rögtön. Minden nap szeded?
2020. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak amikor éjfél utanig se sikerül elaludni. 3 hete 2 hétig szedtem, most újra elojott ez a lelki instabilitás
2020. máj. 31. 00:32
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Sedacur nem fog segíteni a lelki instabilitásodon, de altatónak is egy nagy semmi. Akinek ez hat annak nincs is rá szüksége.
2020. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szorongás, idgesség miatt nem tudsz aludni akkor nem altatóra van szükséged, hanem nyugtatóra. Altató akkor segít, ha egyszerűen nem jön álom a szemed, pörögsz, élénk vagy még éjfélkor is.
2020. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!