Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok jó pszichológust...

Ajánlanátok jó pszichológust Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Olyan pszichológust keresek akivel volt jó tapasztalatatok. Sajnos már két olyat kifogtam, ahova hetente eljártam vidékre penzt, időt nem sajnálva annak reményében, hogy segít, de annyi történt, hogy megkérdezték hogyan vagyok? Meseljek.. végigbeszéltem az órákat, hogy minen vagyok elakadva es mit erzek. A válasz mindkettő pszichológus részéről ilyen volt. Sportoljon, sétàljon, beszélgessen a barátaival! Nem akarom elhinni, hogy erről szól egy pszichológus szakember terápiàja. Semmi más útmutatást nem kaptam az ilyen közhelyeken kívül, de könnyebb lettem néhány százezer ft-al. Ami nem is lenne baj, ha valódi jó szakember segítségét kapnám a penzért.

2020. jún. 2. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Talmácsi Attila pszichológus Kecskeméten
2020. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!