Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha öngyilkos...

Mit tegyek ha öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés

életem legszörnyűbb traumája ez, másnak semmiség nekem a világ... :(


Vége lett a barátnőmmel a kapcsolat, én mindennél jobban szerettem még akkor is ha ő amióta teherbeeset azóta mindent megtesz hogy vége legyen. Hát most vége...



Olyan szinten kivagyok készülve férfiként 31 évesen hogy az emberek néznek az utcán..


Van egy 1 éves kisfiam akit alig ismerek mert fél éves koránál kijöttem dolgozni külföldre hogy az anyagi dolgokat meg tudjam oldani nekik sokkal jobb minősségben.


Ez is inkább az ő ösztökélésére történt.


Sajnos borzasztóan kivagyok készülve és nem látok semmi jövőt.


Soha nem voltam lelkileg instabil de most az utóbbi időszakban nagyon az lettem mert féltem hogy elveszítem, minél jobban igyekeztem annál jobbam megalázott.


A kisfiam akit akig ismerek éltet csak és ő miatta nem csináltam még semmi hülyeséget.


Könyörögve kérlek titeket hogy mondjátok meg hogy mit tegyek és tehetek. Abszolút semmim és senkim sincs, senkivel nem tudom megbeszélni....


Kihez fordulhatnék segítségért ilyen helyzetben? Sajnos nekem tényleg senkim sincs akihez fordulhatnék



Most kérlek titeket hogy negatív dolgokat ne írjatok mert most az is nagyon nagy fájdalom.



#nincskiut
2020. jún. 2. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2020. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nagyon jó dolog, hogy tenni akarsz a helyzet ellen, amiben vagy. Nincs semmi szégyellni való abban, hogy így érzel, nem számít, más szerint mennyire semmiség vagy sem.

Talán sablonosnak találod, amit most írok, de ez a világ legjobb tanácsa: fordulj szakértőhöz. Nem kell 20.000 Ft-okat fizetni pszichológusoknak, mentálhigiénés és pszichológus tanácsadás ingyenesen is elérhető a lakhelyedtől függően. Keress szervezetet online, érdeklődj a tudakozónál, biztos vagyok benne, hogy van, aki tud neked segíteni.

Nem a gyengeség jele megtenned ezt a lépést. Gondolj a fiadra, és fordulj szakemberhez. :)

[link]

2020. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mindent megtenni hogy amennyire lehet jó kapcsolatban maradj a kisfiad anyjával.
2020. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Xiamao nem tudom hogy kivitelezni a pszicholigust otthon mert kulfodlon dolgozok pedig most az eletet jelentené nekem... :(


3# nem tudok jóba lenni vele, nekem ő volt az életem és elhagyott volna már amióta terhesség sikerült es csak azért maradtunk együtt idáig mert annyira igyekeztem és barmit megtettem hogy jó legyen és legyen közös jövőnk ebbe beleértem azt is hogy beválalltam hogy a fél éves kisfiamat otthonhagyom hogy kijöjjek dolgozni

2020. jún. 2. 18:51
 5/5 anonim válasza:

Ha nem kommunikálsz jól a nyelven, amit ott beszélnek, ahol dolgozol, keress online tanácsadást. Nem tudom, mik a lehetőségek ezen a téren, de egy próbát megér.

El kell fogadnod, hogy a fiad anyjával már nem lesztek egy pár. Biztosan idő kell majd, hogy feldolgozd mindazt, ami történt. A fiad miatt a legjobb, ha egy idő után viszonylag jó viszonyt tudsz majd vele ápolni. Tudom, hogy most nem könnyű ebbe belegondolni, hiszen még túl friss ez az élmény, fáj neked ez a dolog, de az idő sokmindent begyógyít, ha megfelelően állunk a dolgokhoz.

2020. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!