Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb négy hónapja kezdtem el neten nézni a Dr. Csont nevű sorozatot, napi három rész kb, kettő napja néztem meg az utolsó részt. Azt figyeltem meg magamon, hogy mikor már a vége felé volt a sorozat, egyre gyakrabban álmodtam olyat hogy személyes kontaktusom van a szereplőkkel, és pár napja elkezdtem a páromnak éjszaka beszélni arról hogy kb 12 évet dolgoztam egy helyen és végül az egész munkahelyem felrobbant stb. Eddig soha egy sorozat se váltott ki ilyet. Mi lehet ez? Esetleg kezdjem el újra nézni?

2020. jún. 2. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az Izaurával kezdtem, de a hatodik adás után annyira megútáltam a sorozatokat, hogy azóta egyiket sem tudom nézni. Inkább akocsmába megyek.
2020. jún. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!