Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy stressztől...

Lehetséges, hogy stressztől jelentősen megemelkedik a testhőmérsékletem?

Figyelt kérdés

Nagyobb vizsgák előtt egy-két nappal didergek, izzadok és 37,6-ot mér a lázmérő. Vizsga után hirtelen elmúlik.

Van olyan, hogy nem is idegeskedem egy adott vizsga miatt, maximálisan fel vagyok készülve, totál vágom a tárgyat, és ennyit mérek, rosszul vagyok.

Mit tehetnék?



2020. jún. 2. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Vérnyomás és pulzus növekedés is csinálhat ilyesmit, én úgy tudom.

Ha van vérnyomásmérőd én a helyedben megmérném amikor van ez a fázós dolog.

2020. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt. Én ha ideges vagyok, mindig ki izzadok, a hideg nem ráz, de kimerültség miatt nekem is volt már magasabb,de nem nagyon tűnt fel, mert a lázat jól bírom, immunrendszerem erős. De ha lenne más tünetem orvoshoz fordulnék. A közérzet a lényeg. Van e étvágy, nincs e túlzott fáradság stb. Én nekem csak a pulzusom ugrik fel a megszokott 95-ről 125-re ha ideges vagyok. Azért egy jó orvos, vagy orvosi cikk a témában talán pontosabb megfogalmazást nyújt.
2020. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Siman csinalhat ilyet a stressz, en is kimelegszek, izzadok.
2020. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is okoz ilyet bár 37.3 a max teljesítményem. De ha utqna elmúlik és máskor nem jelentkezik akkor biztos ez az ok.

Nem tudom mit lehet csinalni én is ettől szenvedek.

2020. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!