Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha mostanában...

Normális, ha mostanában néhány helyen amikor egyedül vagyok úgy érzem mintha figyelnének?

Figyelt kérdés
Ilyenkor kívülről látom ahogy mögöttem áll egy szellem-szerűség

2020. jún. 4. 11:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és félelem hullámok törnek rám
2020. jún. 4. 11:29
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem normális, te is tudod.
2020. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
Nem normális, lehet pánikbeteg vagy.
2020. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel felismered a problémádat, nem vagy elszakadva a valóságtól, tehát komoly bajod nincs.

Kényszerbetegségben előfordul ilyen. Normálisnak nem mondható, de sokaknál előfordul. Ez még nem paranoia.

2020. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm #3 Vannak pánikrohamaim, de nem tudtam, hogy ezt is okozhatja
2020. jún. 4. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, sok minden lehet, de én évekig voltam pánikbeteg és pánikroham közben sosem éreztem úgy, mintha figyelnének. Eszembe sem jutott ilyesmi, csak azon voltam, hogy túléljem. Egész másfajta félelem az, mikor azt a jelenlétet érzékelem...attól viszont nem szokott lenni pánikrohamom. Szóval nálam teljesen elkülöníthető a két dolog. Dehát nem vagyunk egyformák..
2020. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Nekem sem a pánikroham közben van
2020. jún. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!