Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Nem látok kiutat...

Mit tegyek? Nem látok kiutat...

Figyelt kérdés

Nem találok munkát már lassan egy éve, mindenhonnam folyamatosan csak elutasítanak. A családom emiatt neheztel rám, mivel nem tudok anyagilag besegíteni, a barátaim pedig azt mondják, elcseszem az életem.

Pánikbeteg és depressziós vagyok, inszomniám van, folyamatos szorongás gyötör. Gyógyszert szedtem de nem használt hónapok alatt sem, ezért abbahagytam. Az utóbbi időben tehernek és tök feleslegesnek érzem magam. Nincs semmi hasznom. Úgy érzem sokkal jobb lenne nélkülem mindenkinek.



2020. jún. 5. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta így vagyok.

Többször nem dolgozom, mint igen.

Nekem is több féle pszichés problémám van az én családom egészen addig nem is hitte el míg pszichiátriára nem kerültem.

A családod ha tudják javaslom kísérjenek el egyszer pszichiáterhez és talán megtudják milyen pszichés betegséggel élni. Ha ők segítenek legalább, támogatnak hidd el könnyebb lesz.

A barátaid akik ezt mondják szintén nem értik ezt és megfontolandó ilyen helyzetben kik a barátaid.

2020. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :( Neked mi az ami mégis reményt ad és nem engedi, hogy feladd?


Jártam pszichiáternél, édesanyámmal, neki is súlyos depressziója van. De mégse érzi át teljesen, mert ő jár dolgozni, biztos munkahelye van.


Köszönöm a hozzászólást :)

2020. jún. 5. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én kényszerbeteg-pánikbeteg vagyok, depressziós ritkán vagyok de akkor sem annyira mélyen.


hogy mi tart még nem tudom, talán várok valamire, de semmit sem teszek érte.

valahogy mindig megtalálom ami érdekel, de tudom ez depressziósként neked nem egyszerű.

biztos amúgy nem lenne jobb nélküled nekik.

és hogy egy kicsit megnyugtassalak nekem a hetedik gyógyszer segített egyáltalán olyan állapotba kerülni, hogy ne gyomoridegességgel egyek.

2020. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy kérdés, amiben sok motiváló válasz van, ami segíthet esetleg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. jún. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis barátaid vannak mondhatom.. Én is ebben a helyzetben vagyok, csak annyi a különbség, hogy küldözgetem mindenhova az önéletrajzot, aztán vagy felhívnak vagy nem, kicsit lazábban veszem a dolgot. Nem szabad túl rágörcsölni erre, mert csak magaddal cseszel ki, el kell fogadni azt a helyzetet, hogy perpill nincs melód, foglalkozz addig a hobbijaiddal, tanulj stb. Előbb-utóbb csak lesz valami állásod. :)


" A családom emiatt neheztel rám, mivel nem tudok anyagilag besegíteni..."


Ezt te gondolod így, vagy tényleg mondták neked?

2020. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid nem a barátaid. Javaslom, hogy vágj bele valami újba, új okj vagy új egyetem levelezőn, vagy új nyelvvizsga, próbálj olyat ami keresett. Nincs olyan, hogy elcseszted az életed, sose késő. Fel a fejjel és sok sikert!
2020. jún. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4, köszönöm szépen :)


5, köszönöm, igyekszem nem túlságosan rágörcsölni. És igen, mondták, elég sokszor ejtenek el apró megjegyzéseket...


6, köszi az ötleteket! Jelentkeztem OKJ képzésre, de a vírus miatt nem biztos, hogy indítanak képzést. Remélhetőleg fognak.


Mindenkinek ment a zöld :)

2020. jún. 8. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!