Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos izgatottság,...

Folyamatos izgatottság, ingerlékenység a gyomorban?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2007ota küzdök depreszioval tegretor gyogyszert szedek melette frontint kp egyhonapja ujtünetem van ami az èvek soràn nem volt napi 24 oràban folytonos izgatotsàg ingerlèkenysèget èrzek a gyomromban amire màr a frontinsem hasznàl. Az lenne a kèrdèsem hogy van e még valakinek ilyen érzése? Illetve ha meggyógyult belőle hogyan ?

2020. jún. 5. 18:45
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nekem volt ilyen régebben. Néha még most is van, olyan érzés a gyomromban mintha folyamatosan izgulnék, nyugtalan lennék. Én egyébként sajnos a stressznek tudom be, sosem szedtem rá gyógyszert. Egyébként olyat lehet hogy mély levegőket veszel, vannak nagyon jó légzőgyakorlatok is, bekapcsolsz egy meditációs zenét, gyújtasz egy füstölőt és szépen mélyeket lélegzel. Nekem sokat segített, nyilván egy Xanax, Frontin nem a legjobb sajnos gondolom tudod te is, nagy a rászokás esélye. Én azt tanàcsolom, hogy próbálj meg relaxálni. Sok sikert!

2020. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Próbald ki a gyomorlégzést.

Sokkal jobb hatása van,mintha a mellkasodon vennéd.


A gyomorlégzés csökkenti a vérnyomást,a szív tempójat es ez a légzés a bolygó ideget veszi igénybe. Fejtől nyakig,mellkason keresztűl teljesen lefut a végbélig. Több amerikai egyetem is írt cikket róla.


Egy próbat megér. 10-15 perc,nekem most is segít. Egyébként a kisbabák is így lélegeznek és nem hiába.:)

2020. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!