Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen vitamint (vagy bármi...

Milyen vitamint (vagy bármi mást) szedtek a tanulás könnyítésére, memória javítására (amikor nagy szükségetek van az agyatokra)?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyent, a memória minősége genetikailag meghatározott.
2020. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Futas.

Gabona mentes etrend.

Tengeri hal.


Egyutt hatasosak.

2020. jún. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleget alszom úgy, hogy legalább 2-3 óra éjfél előttre essen.
2020. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Hagyjuk ezt az éjfél előtti izét, klasszikus tévhit.
2020. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 - és ezt úgy nyilatkoztatod ki, hogy próbáltad? Mert én egy eléggé éjjeli bagoly vagyok, hajnali 2-3-ig vagyok fent "normálisan". Utána viszont hiába alszom 9-11 órát, még utána két órán át minimum felmosórongynak érzem magam. Amikor meg lefekszem 21-22 óra tájban, már 7 óra alvás is sok és szellemileg minden éjjeli állapotomnál sokkal frissebben ébredek. Miután természettudományi területen dolgozom, ez nem egy hátrány azért! Jó lenne, ha a tapasztalatomat nem kérdőjeleznéd meg. Köszönöm.
2020. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáltam is, de gondolkodni is szoktam. Tehát pl ha valaki Gyulán elalszik este 11-kor és alszik 8 órát az jobban jár, mint, aki áthúzza az ágyat 10 km-rel keletebbre, elalszik ugyanakkor, ami Romániában éjfél és felkel szintén 8 óra múlva?

Ne bohóckodjunk már.

2020. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, engem is gyakran távol tartanak a merev elképzeléseim attól, hogy megtapasztaljak dolgokat, ezt is sajnos elég későn próbáltam ki. De miután kipróbáltam, mások merev elképzelései innentől ugyanúgy hülyeségszámba mennek.
2020. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!