Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy ha nem...

Miért van az, hogy ha nem alszom eleget, depressziószerű tüneteket produkálok?

Figyelt kérdés
Korábban nem volt ilyen problémám, de most 21 évesen kivétel nélkül ha nem alszom legalább 7 órát, egész nap haszontalan, unproduktív, kedvetlen, koncentrációra képtelen, és persze fáradt is vagyok. Ismerőseim közül senkinek nincsen hasonló problémája, jól tudják magukat érezni fáradtan is, csak én vagyok életképtelen. Ha alszom eleget, csettintésre mennek a dolgok. Mi ez?? Mért lettem ilyen és mit csinálhatok ezzel? Nem engedhetem meg magamnak, hogy csak mert néha fel kell kelnem korán, ne tudjak semmi értelmeset csinálni aznap (és persze rosszul érezzem magamat végig).

2020. jún. 9. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit,öregszel .. ezzel mindenki így van,tizenévesen még simán lenyomtam egy átmulatott éjszaka után 15 órás műszakokat a munkában,ma meg 35 évesen este 11-kor elalszok a netflix előtt ,ez van .
2020. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A koffein sem segít?
2020. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!