Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiater ( akinel kell...

Pszichiater ( akinel kell beutalot kernem pszichologushoz) nem ir fel rogton minden esetben gyogyszert igaz? Es kozos megbeszelessel donthetunk beszelgetos mas terapia mellett is?!

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 09:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

1. NEM a pszichiáter küld pszichológushoz, hanem fordítva.

2. Kivzsgálás NÉLKÜL nem írnak fel semmiféle gyógyszert.

3. Neked jogod van másféle terápiához, nem gyógyszereshez.

2020. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Szeretnek gyógyszert felírni, az biztos, alapvetően az a munkájuk nagy része. Többet beszélgetni talán pszichológusnál van esély, és ők biztos nem is gyógyszereznek.
2020. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De tb alapon itt nalunk eloszor pszichiater es o ad beutalot a pszichologushoz

Szoval akkor kozos megbeszelessel siman lehet anelkul is megoldast talalni a problemara :) koszi a valaszokat

2020. jún. 10. 09:14
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Többet beszélgetni magánrendelésen van lehetőség. Gyógyszert ott csak nagyon muszáj esetben adnak. Tb-s rendelésen sajnos időkorlát miatt hamarabb kapsz egy receptet.
2020. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De nekem pszichologus kell tb-n csak felek elotte a pszichiatertol :/
2020. jún. 10. 09:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz tőle?
2020. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert en “okos” ossze vissza olvastam itt gyakori kerdeseken mindent 😀 barataim mondjak h nincs mitol felnem es beszelgetek egyet ( vagyis tobbet) de bestresszeltem magam, nem szeretnek gyogyszert
2020. jún. 10. 10:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem a pszichiáteremhez járni, építő volt a vele való beszélgetés, igaz magánrendelés, és soha nem kaptam tőle gyógyszert!
2020. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyik ismerosom is jart ahhoz akihez megyek es mondta h nagyon szerette , aranyos es rugalmas, szoval remenykedem h a humanusabb modszerek hive☺️ Nem kene ossze olvasgatnom hulyesegeket😀
2020. jún. 10. 10:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgathatsz, csak ne általánosíts, és főleg akkor ne félj ha ajánlással mész.
2020. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!