Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg fogok őrülni én is?

Meg fogok őrülni én is?

Figyelt kérdés
Az anyám mostanában egyre ijesztőbb, szinte már őrült, de ezt nem ismerné be, pszichológushoz/pszichiáterhez se menne. Ha felnövök én is megőrülök majd? Kérlek ne titkoljátok el.

2020. jún. 10. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Öhm. Nincs tipped, hogy miért őrült meg anyud? Elváltak a szüleid? Alkoholista? Nemrég volt egy óriási traumája?
2020. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből semmit nem lehet megállapítani. Mik édesanyád tünetei?
2020. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az őrültség egyébként nem hinném hogy örökletes. :D

Figyelj. Az őrültségnek van valami indoka. Leginkább a fenti esetekben jelentkezik

2020. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem apám őrült meg, de én nem lettem őrült.
2020. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajlamot lehet örökölni,de ahhoz hogy beteg is legyél kell valami kiváltó ok. Néha elég egy kamaszkor a hormonok miatt,vagy egy trauma stb.

Az infó kevés ennyi után nem lehet érdemi választ adni.

2020. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mindig is ilyen volt, de mostmár egyre jobban. Annyira rögeszmésen keresztény, ha valamit nem a biblia szerint csinálunk megver, dührohama van, de már attól is ha nem megyek le időben, vagy ilyenek. 0 privát tér, teljesen leköt, közben bűntudatot kelt, mert mártírkodik.
2020. jún. 10. 12:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Ú hát ez durva. Nem leszel ilyen ne aggódj. Viszont kezeltetni valahogyan kellene,mert lelki gondjaid ettől bőven lehetnek később.
2020. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Van is. Igen, kezeltetni kéne, de nem lehet, nem engedi. Én meg szorongok, hogy olyan leszek, de nem akarom tönkretenni a jövendőbeli gyerekeim életét, ami amúgy azért fura, mert még fiatal vagyok, felesleges ezen gondolkoznom. De mégis itt van a fejemben. Nem tudok ellene mit tenni, nem akarok én is rögeszmés lenni meg ilyenek.
2020. jún. 10. 14:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg jelezni a háziorvosának vagy az iskolában mi a gond,nagy eséllyel ki mennek hozzátok. Nekik kötelességük ha veszélyes a helyzet jelenteni a megfelelő szervnél.
2020. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Csak a munkatársai tudnának kijönni, addig meg nyilván tud tettetni.
2020. jún. 10. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!