Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki egyszerre súlyosan...

Ha valaki egyszerre súlyosan depressziós es szemelyisegzavaros külön erre szakosodott szakemberhez kellene mennie?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy külön a bizonyos szemelyisegzavarra szakosodott pszichológus/pszichiáterhez?

Hallottam olyat, hogy egy pszichológus átirányított valakit egy másikhoz, aki “ért a borderlineokhoz”. En nemrég voltam egy pszichologusnal, szinte rögtön at akart irányítani egy pszichiáterhez, az első 15 perc után azonnal tudtam, hogy soha többe nem fogok hozza visszamenni, mert konkrétan azt éreztem, mintha egy átlag emberrel beszélnék es nem szakemberrel... Szinte semmit nem tudott reagálni arra amiket mondtam neki. Emellett viszont régóta nagyon depressziós vagyok, ez után a nagyon rossz élmény után nem tudom, hogy mi alapján kellene választanom.


2020. jún. 13. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell külön szakember, egy normál phszihiáter főorvos is megteszi a dolgát ebben az ügyben
2020. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!