Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a neve annak, ami hasonlít...

Mi a neve annak, ami hasonlít egy pánikrohamhoz, de annál lightosabb?

Figyelt kérdés
Rendszeresen van velem olyan, hogy random elkezdek stresszelni, és fogalmam sincs, hogy miért, de elkezd fájni a hasam, és nem tudok semmire se koncentrálni, sokszor sírok is. Egyszerűen leblokkol az agyam, és semmire se tudok figyelni, csak felületesen. Vagy sírással lesz vége, vagy ugyanúgy elmúlik, ahogy jött.

2020. jún. 14. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pánikrohamok sem azonos erősségűek.
2020. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem életemben egyszer volt pánik rohamom, egyébként tudtam, hogy miért, és hasfájás, sírás, nem kísérte. Ez nem olyan, hogy van a zsírdús és light verzió, mindenkinél másképp csapódik le.
2020. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Angol videokban sokszor megkulonboztetik a panic attack es anxiety attack ("enyhebb") verziokat.
2020. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyhébb pánik roham vagy szorongásroham. Nem mindegy hogy hívják? En tehetetlenségnek hívom mert azt érzem közben. Nekem is van ilyen. Gyakran álmossaghullámokkal tarkítva.
2020. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szorongasos roham. Nekem ez mindennapos, panikrohamom 3 eve nem volt.
2020. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fenti nem az, még csak enyhe pánikroham se. Azt fel fogod ismerni.
2020. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Átmeneti görcs esetleg vagy esetleg fóbia valamitől akár fóbia a fóbiáktól.
2020. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!