Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni magamért 16...

Mit tudok tenni magamért 16 nap alatt? Ennyi ideig leszek még szabin és utána vissza kell mennem az őrült hajtásba a munkahelyemre. Úgy érzem nem bírom el, rettegek, hogy mi lesz.

Figyelt kérdés
Már a járvány előtt is ki voltam merülve de a 2 hónap HO csend, béke éa nyugalom teljesen feltöltött mintha kicseréltek volna. Aztan egyik napról a másikra vissza kellett menni dolgozni. Lehúztam 3 hetet még volt egy átmeneti nyugisabb időszak de így is nehéz volt. Most szabadságra küldtek minket de júliustól indul a teljes hajtás és nem érzem hogy tudnék ilyen gyorsan váltani. Pánikrohamaim vannak, fel van fordulva a gyomrom a stressztől. Magánpszichológusra nincs pénzem az államit meg már letudtam korábban nem tudtak segíteni. Próbálok minél többet tornázni, sétálni picit jobb tőle de nem oldja meg a problémát. Sajnos a szabadság sem úgy alakul ahogy terveztem. Ez az időjárás eléggé felülírta a provramterveket meg a maszk használat is az utazást mert több órát nem bírok lehúzni benne. :( Bármilyen építő ötletet szívesen fogadok. Sajnos nem tudom kivel megbeszélni a problémáimat. Nincs olyan barátom vagy baratnőm akit érdekelne. :(

2020. jún. 14. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De hát muszáj itt dolgoznod, ha ennyire kikészít? Miért nem próbálsz másik helyet keresni? Így nem lehet élni, előbb-utóbb teljesen belebetegszel. Válts munkahelyet!
2020. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szervezz le pár állásinterjút.
2020. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egy munkahelyvaltás hatalmas stresszel jár. Így az megmlevesbé menne most. Ráadasul a kulturalis suferában dolgozom ami most a jarvany miatt nem virágzik. Nem túl jó időpont a váltasra. :( már új főnököm lett pár hete aki rendes. Az előző csinált ki. Csak ezuel együtt így vagyok. A munka amúgy érdekes csak az erőm hagyott el. :( jó lett volna ha ez a szezon kimarad és nyugiban telik a nyár.
2020. jún. 14. 17:26
 4/5 anonim válasza:
0%
A munkahelyváltás hatalmas stresszel jár? Akkor ott más lelki gondok is vannak.. engem az megnyugtat
2020. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha 18 éve dolgozol ugyan ott és eddig csak 3 hónapog volt másik munkahelyed akkor ez elég nagy váltás ami nekem stresszel jár. Nem tudom mi olyan furcsa ebben. Az utolsó válasz pedig nem segítő jellegű.
2020. jún. 17. 10:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!