Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennek a csajnak milyen személy...

Ennek a csajnak milyen személyiségzavara lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon kevés emberben(főleg nőben) láttam ilyen szintű gyülöletet és beteges felsőbbrendűség tudatot.

Az egy dolog, hogy az érvelése ezer sebből vérzik és téveszméi vannak, de az arckifejezése és a beszédstílusa is egyszerre ijesztő és bicskanyitogató. Mint aki nem lenne teljesen épelméjű...

Ez vajon nárcisztikus személyiségzavar lehet? Vagy simán csak szociopata a ,,hölgy" ?



2020. jún. 14. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Nincs semmi baja. Fáj az igazság?

Én nem vagyok ilyen kötekedős, nem csinálnék erről videót. De rengeteg ilyen ember van, amiről beszélt. Csak engem már nem érdekel.

2020. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

a "miért éltek egyáltalán akkor?" egy kissé húzós szöveg volt a részéről

Egyébként nem egy nagy szám a csaj, hogy felsőbbrendűségi komplexusa legyen maximum saját magának tetszik

Abban viszont igaza van, hogy az idő nagyon fontos már 18 évesen el kell kezdeni gondolkodni felnőttként ma már

2020. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nárcisztikus vonásai vannak, de merem remélni, hogy ez csak egy polgárpukkasztó paródia.
2020. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Nárci... apuka, vagy anyuci királylánya, sehol nem lenne, ha a szülei nem finanszírozzák azt a bizonyos repülőutat, és a többit... Egy nagyképű, korcs, senkiházi! Nulla empátia.. Képzeld el, mint kolléganőt, phúú ba@ki, első héten kicsinálnám, taccsra vágnám, hogy kapjon az agyához! Ott vinnyogna bőgve a wc-ben...Egyébként érdemes megnézni a videói alatt a dislike-ok számát :D
2020. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretettel ajánlom minden kedves kérdéshez látogatónak az S. Oszkár egyetemista "tanulós csoport" nevű csoportot Facebookon, lassan minden kérdésre is választ lehet kapni. :) :D
2020. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez a csaj szörnyen buta....szerintem nincsen semmi baja azon kívül, hogy iszonyatosan öntelt, és úgy beszél saját magáról, mintha minimum a rák elleni gyógyszert találta volna fel. Rohadt sokat képzel magáról, ennyi.
2020. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Abszolút nárcisztikus, emellett manipulatív is. Ez onnan szűrtem le, ahogyan a kommentekre reagál, és ahogyan az undorító, együgyű stílusú beszédébe megpróbálja beleburkolni, hogy ő csak segíteni akar.
2020. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#1: Fel voltam készülve, hogy valaki jönni fog a ,,magadra ismertél" vagy ,,fáj az igazság" szöveggel :-)


#3: Nem sajnos nem az.


#4: Teljesen tudok azonosulni az álláspontoddal :)

Sose ütöttem meg nőt, de ebben az esetben azt éreztem kivételt tudnék tenni...

Szerintem arról van szó, hogy nem vették fel egyetemre, a szülei szereztek neki egy középszerű állást külföldön(talán így akartak tőle megszabadulni és azóta vergődik, hogy neki mennyire bejött az élet.

2020. jún. 14. 21:33
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Sejtem hogy nincs tesója, egyke kis picsa akit agyon ajnároztak otthon, hogy aztán ossza az észt a világnak, persze tapasztalat nélkül. Ezt látta otthon, ez a minta.

Beszédstílus és fogalmazás gyakorlatilag nulla.

Nem bántani akarom mert nagyon fiatal még, de bölcs maradt volna ha hallgatott volna, nem pedig leégetni magát ezzel a videóval.

Szóval van hova fejlődnie erősen.


Van némi igazságszerű abban amit mond, de mindenki sepregessen a saját háza táján. Van mit.

Gondolom otthon intravénásan adagolták neki hogyan kell szapulni kb. mindenkit aki nem olyan mint ők.

Beltenyészet. Csak gratulálni tudok hozzá.

2020. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Idegesítő a csaj, az tény. :D


Ettől függetlenül - bármennyire is nem szereti hallani - ő még fiatal. Nem biztos, hogy van személyiségzavara, csupán látott maga előtt egy képet, amit majmol. Ez a kép pedig nem más, mint Szabó Péter és az MLM guruk.


Valójában - a többi videóját és az Instáját szemlélve - nem rendelkezik túl sok önálló gondolattal, csak a motivációs kliséket tolja ezerrel. Amit elmondott, az sem új, az idősebb korosztály némely képviselője (a boomerek) ugyanezeket mondják szó szerint.


Remélhetőleg ez a csajszi magába néz, és pár év múlva már szégyellni fogja, amiket elmondott. Szerintem ezt ő nem gondolta át rendesen - maga a videó is rendezetlen, se eleje, se vége. Felidegesítette magát valamin, akár egy volt osztálytársa egyetemi sikerén, amit a közösségi médiában posztolt. Ez csak egy tipp. Az biztos, hogy tele volt indulattal, és bölcsebb lett volna nem posztolni ezt a videót. Esetleg tiszta fejjel, átgondoltabban felvenni, ha még mindig ez a véleménye.

2020. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!