Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tör rám ez az érzés?

Miért tör rám ez az érzés?

Figyelt kérdés
Nem igazán akartam gyereket, de a párom rábeszélt. 36 éves vagyok, és nem mondhatom, hogy a fiatalságom miatt van. Sokszor érzem azt a pár hónapos gyerek mellett, hogy menekülnék. Mennyivel jobb volt egyedül élni régen, vihetem majd oviba,iskolába. Legszívesebben fognám magam és elköltöznék, pedig a férjem sokat segít. Nem értem mitől lehet ez? Tudom, hogy anyaként nem kellene ezt érezném, öngyilkossági gondolataim is vannak.
2020. jún. 15. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Depis vagy.Keress pszichológust magadnak.
2020. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Az egy dolog, hogy pszichésen nem vagy rendben, de ott a kulcsszó, rábeszélt a párod a gyerekre. Kérj segítséget szakembertől, utána hidd el szebbnek látod majd a világot.
2020. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
De minek vállaltál gyereket, ha nem is akartál? Nem mindenki alkalmas a gyerekvállalásra, és a legtöbben ezt érzik is, aztán a párjuk vagy a környezet hatására mégis bevállalják. De ezzel magukkal meg a gyerekkel is kicsesznek. A párod meg majd úgyis lelép pár éven belül, mert az egész kapcsolatotokat el fogja rontani, hogy akaratod ellenére gyereket vállaltál, meg eleve nem lehet egy jó kapcsolat, ha rábeszél dolgokra, amit ennyire nem akarsz. Aztán ott maradsz egyedül a gyerekkel, akit nem is akartál. Jó kis család lesztek.
2020. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Mi az, hogy a párod rábeszélt? Egy ember életéről van szó, akiért felelősséget kell vállalnod egy életre. Már ne haragudj, de a legnagyobb baromság volt megszülnöd egy gyereket azért, mert rábeszéltek. Gyerek kérdésben nincs olyan, hogy valaki "rábeszél".
2020. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kitartást, kérdező!

Érthető, hogy így érzel, hiszen nem akartad a gyereket. (Igenis van olyan, hogy valakit "rábeszélnek".) Szerintem mindenképp orvosi segítségre lenne szükséged, hogy valahogy fel tudd dolgozni ezt az egészet.

Én szurkolok neked.

2020. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!