Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon furcsa dolgok tortennek...

Nagyon furcsa dolgok tortennek velem. A tobbi lent. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyszeruen az ejszaka kozepen alvas kozben ugy erzem hogy visszaterek a testemben es mintha egy ilyen atmenet is lenne a visszateres es a felebredes kozott. Es ebben az atmenetben amikor csak felig vagyok magamnal de nembirok megmozdulni meg semmi akkor eszmeletlun erzem hogy az egesz testem ( a telefon rezgesehez tudom hasonlitani) vibral mint az allat. Es amint felebredek a fejem a vagyis a kopakom eszmeletlenul rezeg, szo szerint mint a telefon.. probaltam utannaolvasni de sehol nem talaltam ilyet. Se magyar se kulfodi forumokon. nem mondtam meg senkinek mert egyaltalan nem vennenek komolyan es azt hinnek hogy hazudok vagy szorakozok...mi lehet ez? Van valami tippetek? Mert ez napi rendszeressegu

2020. jún. 17. 02:35
 1/3 áfonyamálna123 ***** válasza:
alvási paralizis a neve, nagyon gyakori. ha így beírod a googleba rengeteg dolgot ki fog adni róla
2020. jún. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mitol van ez a nagyon intenziv vibracio? Arrol nem talaltam semmit..
2020. jún. 17. 03:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alvási paralízis része. Ismert jelenség, de jó szakember kell hozzá. Szóval a körzeti fogász, vagy talpmasszőr Julika nem fogja tudni, hogy miről beszélsz. Egy neurológus már igen.
2020. jún. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!