Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor is kell telefon időpont...

Akkor is kell telefon időpont egyeztetés, régóta meg van időpont?

Figyelt kérdés
Útoljára március elején voltam az pszichiáternél, akkor következő időpontott június 30-ra kaptam. Közben jött a vírusos járvány, ami miatt korlátozások lettek. Azóta enyhítettek. Ma megnéztem egészségügyi intézmény weboldalát. Azt írják:"A RENDELÉSEN KIZÁRÓLAG TELEFONON ELŐRE EGYEZTETETT IDŐPONTBAN LEHET MEGJELENNI." Ezért nem rég hívtam fel őket telefonban, nyomjad meg ezt a számot vagy másik számot. Megnyomtam egyik számot, akkor azt mondta várjak amig felveszik a telefont. Várakozás alatt zene ment.Vártam 10 percet és senki nem vette fel. Végül 10 perc után letettem a telefont. Most ilyen esetben mi van? Régóta meg van az időpont a pszichiátriára, akkor is kell külön telefonban időpontott egyeztetni? Vagy nem kell ilyenkor?
2020. jún. 18. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én hívnám őket, mert ha a vírus miatt nem volt rendelés, akkor az időpontok elcsúsztak rendesen.
2020. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok helyen a meglévő előjegyzést törölték, tehát jobban jársz ha rákérdezel.
2020. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!