Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmehetek a 80 km-re lévő...

Elmehetek a 80 km-re lévő pszichiáterhez, ha 10 km-re is van?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Magánhoz nyugodtan. Ha csak kórházban rendel az illető, akkor hozzá vmi javaslat kell. Szóval ha pl Szolnokon laksz, akkor nem sétálhatsz be Pesten egy kórházba, hogy helló, itt vagyok, Dr XY-hoz jöttem. Elzavarni nem fognak, de ha nincs megbeszélve/nincs hely, stb, és nincs életbevágóan nagy baj, akkor nem fognak kezelni.
2020. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van Magyarországon. Ahhoz mész, akihez akarsz (más kérdés, hogy ahogy az előző írta, bizonyos esetekben beutaló kell).
2020. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én albérletben élek Budapesten. Úgy, hogy a bejelentett lakcìmem 250km-re van. Engem ellátak ennek ellenére.
2020. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválsztás van, de azt az orvosnak is akarni kell. Ugyanis csak azt a beteget köteles ellátni, aki területileg hozzá tartozik. Ha akarja, elláthat bárkit, de nem köteles.
2020. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!