Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kétségbeesett és fáradt...

Kétségbeesett és fáradt vagyok. Mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs kedvem abszolút semmihez. Reggel felkelek és legszivesebben visszaaludnàk. Késő délutánra pedig iszonyú fáradtnak érzem magam, akkor is ha nem csináltam egész nap semmit. Aludni nehezen bírok el, folyamatosan szorongok, ijesztő gondolataim vannak.

Egyszerűen nem látom hogy lenne bárminek is értelme tovább. Teljesen kétségbeestem. Mintha nem lenne egyik napnak sem értelme, belefogni a legaprobb dologba sem.

Lehet ez a mozgásszegény életmódtol vagy komolyabb?

Annyira kilátástalan minden és legszivesebben csak sírnék.



2020. jún. 19. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Depresszió
2020. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem érzem magam annak.

Inkább csak kimerült vagyok.. Bár így leirva rosszabbnak tűnik a helyzet.

És ha mégis depresszió, mit tehetnek ellene?

Nem akarok gyógyszereken élni és hetente pszichológusokkal konzultálni.

2020. jún. 19. 21:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy érzem hogy nem bírom tovább. Nem tudom mi segítene, nem akarok meghalni. Csak ennyi, hogy nem bírom tovább.
2020. jún. 19. 21:23
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sokak érzik néha hasonlóan magukat. Próbáld visszakeresni, hogy mi lehet ennek az egésznek az oka és abból kiindulni. Valamint szervezz magadnak programokat, hátha az segít! (Nem muszáj sportolnod, de kipróbalhatod, hátha segít rajtad) A lényeg, hogy próbálj minél tevékenyebb lenni!
2020. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!