Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszás hirtelen...

Antidepresszás hirtelen elhagyásakor (egyik napról a másikra) mi történhet?

Figyelt kérdés
jún. 19. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Baj.

Hirtelen rád tör az az állapot, ami előtte volt +50% bónusszal.

jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen rád tör minden szorongás és pánikolni fogsz, egy durvább pánikroham is esélyes. Nekem volt még emellett durva szívdobogás, alvászavar, migrén, szédülés, hányás. Napokig. Szóval jobb ha nem hirtelen hagyod abba.
jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az amit az előttem szólók leírtak.
jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tilos hirtelen abbahagyni. Nem veletlenul. Csak orvosi tanacs, vagy hosszu evek tapasztalata alapjan.

Kulonben felet szedni egy honapig minimum. Utana negyedet.

Mi lehet? Panikroham, sirhatnek, erzekcsalodas, hanyinger, legszomj, dezorientaltsag, elviselhetetlen feszultseg, es meg sokan masok.

jún. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!