Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios lehetek?

Depresszios lehetek?

Figyelt kérdés
Egesz nap faradt vagyok. Igaz jovo honapig nem lesz melom es egesz nap otthon ulok mar honapok ota... sokszor van nyomott hangulatom ok nelkul. Duhkitoreseim is voltak ... nem motival semmi. Mindenert magamat hibaztatom mostanaba akarmi tortenik. A parkapcsolatom is romlott emiatt. Kerle segitsetek. Tudom el kene menjek pszichologushoz de eloszor meg akarok gyozodni h ez tenyleg delresszio e. Annyi h mar voltam deresszios, egyszer az exem miatt meg a szar kapcsolatunk miatt lettem az , a masodikat a fogamzasgatlo tabi hozta elo... igaz elotte volt egy abortuszom. Az okat nem akarok megmagyarazni de mindegy is . 19/n
2020. jún. 20. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez teljesen biztos.
2020. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!