Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek tudhatom ezt be? Lehet...

Minek tudhatom ezt be? Lehet hogy téveszmés pszichózis?

Figyelt kérdés

Általában éjjel 2-3 óra körül úgy érzem mintha apró kis bogarak mászkálnának rajtam hát,mellkas,karok,arc.

Nem igazán tudok ezzel a tudattal aludni,próbáltam már magammal elhitetni hogy csak képzelődöm nincs rajtam semmi de mégis úgy érzem...

Másnap nem találok magamon semmi erre utaló nyomot,de előfordult már hogy találtam.

Valakinek volt már valami hasonló?



#teveszme
2020. jún. 22. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább érzékelési zavar, vagy neuropátiás fájdalom. Csak egy példa: bizonyos gyógyszerek mellékhatása, hogy az ember bőre zsibong, szúrkál, esetleg ég. Pontosabban nem a bőr csinálja, hanem az idegek. Keringési problémák is csinálnak ilyesmiket, gondolj arra, h amikor elzsibbad az ember lába, és kezd visszatérni bele a keringés akkor is van "hangyamászás" érzés.
2020. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem használsz kokaint? Annak a jellegzetes "tünete" a téveszmés parazitosis, a használó azt érzi, mintha bogarak mászkálnának rajta, emiatt folyton vakarózik.
2020. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenbe dolgozok, nem szedsz nyugtatókat vagy valami gyógyszert esetleg alkohol, mert ez delírium tremens tünet.
2021. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok nem iszok..nem szedek semmit
2021. jan. 21. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
menj el vele orvoshoz, remélhetőleg semmi nem lesz.
2021. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!