Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Apám mindig kinevet mások előtt próbál lejáratni hogy ergo én hülye vagyok. Játtsza az okost mások előtt családi eseményeken. Olyankor senki sem szólja le egyedül az édesanyám ő kiall mellettem.Néha fáj és nem értem miért viselkedik így a többi testvéremmel nem ilyen teljesen normális.

2020. jún. 22. 11:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Mikor meg csak én beszélek apámmal akkor teljesen normális velem nem piszkal.
2020. jún. 22. 11:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Apád gonosz ember, nem érdemli meg a ragaszkodásodat. Válj le róla érzelmileg, csak anyáddal tarts kapcsolatot. Ha gyereked lesz, apád őt is bántani fogja. Távolodj el tőle! Van egy könyv, olvasd el, Susan Forward írta, a címe: Mérgező szülők. Arról szól, hogy attól, hogy valakinek gyereke lesz, még lehet nagyon is rossz ember. Nem csak veréssel lehet kikészíteni egy gyereket.
2020. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyermekkoromban anyamhoz jobban ragaszkodtam mint ő hozzá. Arra is gondoltam hogy lehet hogy ez az oka azért viselkedik így velem a tesóimmal is szoros a kapcsolatom. Ő meg hamar elkerült otthonról fiatalkoraban és állítólag nem sok anyai szeretet kapott. De akkor is ezt miért nem lehet elmondani akkor ragaszkodtam volna hozzá és nem ez lenne. Inkább iszik balhézik.
2020. jún. 22. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, hogy egy balhés alkesz. Akkor hagyd abba az okok keresését. Függőre nincsenek szabályok, se miértek. Le kell építeni és ennyi.
2020. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!