Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltam ma orvosnál,pszichiáter...

Róbert dávid kérdése:

Voltam ma orvosnál,pszichiáternél és megemelte rivotrilt,jó ötlet?

Figyelt kérdés
3x2 szedtem mostmár 3x3 at ez nagyon sok? vagy kevésnek számit még? a 0,5 ösből szedem ezt. kérni akartam másik nyugtatót de azt mondta ez a leg konkrétabb.29/F

2020. jún. 23. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hú, bakker, az nagyon sok. mit mondott indoknak?
2020. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szorongtam nagyon és azért
2020. jún. 23. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
az rengeteg. az ismerősömnek reggel és este kell 1-1 db-ot szednie (egy hónapja alkohol elvonási ikúrán van.) Sokat alszik tőle, teljesen nyugodt, ágybavizelés előfordul gyakran és a szexuális vágya is eltűnt. Persze ez a rivotril mellett még kell 4 féle gyógyszert szednie naponta 2szer.
2020. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
orvosom tegnap felírt mirzaten(mirtazapin) t 30 mg ot,és nem vagyok valami jól,fáj a fejem állandoan meg hányingerem van rossz közérzet. persze emelett szedek még 4 gyógyszert. Mitől van?
2020. júl. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!