Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is a legtöbb...

Szerintetek is a legtöbb mentális beteg lelki terrorizálós vagy ,csak előítèlet?

Figyelt kérdés
Nekem bipoláris zavarom van,ès van egy párom,akivel nem èlek mèg együtt.Van kèt gyermekem.A nagyobbik ,aki tartósan beteg ôt nevelem.A páromat fèlti az anyukája tőlem,pedig elmondása szerint kedvel.Nem vagyok lelki furkálós tipus,de voltam olyan munkahelyen,ahol engem próbáltak kikezdeni,amit èn nem hagytam ,ès olyankor voltam beállítva rossznak.Az igazat megvallva,hogyvvan olyan nèzèsem ,mint egy sorozatgyilkosnak.A munkahelyemen sem szoktam nyírni a másikat,igaz jó a közössèg is.Nem tudom mennyire bizonyított,hogy a pszihès betegek bántják a másikat.Anyám sose látott pszihiátert,ès róla elmondhatóan szereti próbálni elgáncsolni,csőbe húzni,piszkálni,elnyomni a másikat,de ismerek mást is,aki nem hivatalos beteg,de fèlnèk tőle..Ez ilyen zsákbamacska betegsèg?

2020. jún. 23. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
A nèzèsemről annyit,hogy a látszat az csal.
2020. jún. 23. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem sértésből, vagy bántásból mondom, de tapasztalat, hogy bipoláris személlyel együtt élni maga a pokol. És igen, vannak esetek, amikor az illető érzelmileg zsarol - nem tudatosan, neki pl. teljesen természetes az, ha épp rossz passzban van, akkor felhív, hogy menjek haza, és legyek vele, akkor is, ha más programom lett volna, ugyanígy, ha épp őrjöng hajnal egykor, mert annyira rossz neki épp, akkor sem veszi figyelembe, hogy te amúgy hajnal négyre mennél dolgozni, és szeretnél pihenni.

Szóval lehet, hogy előítélet, de nálam ez kizáró ok, még egyszer biztosan nem költöznék össze olyan emberrel, akiről tudom, hogy problémái vannak.

2020. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amiket írtál azt az is megcsinálja,aki nem bipoláris,ès a bipolárisok között sem mindenki èrzelmi zsarnok,de ezt mindenki maga èrzi mi a kizáró ok.Lènyeg,hogy a lányom szeret velem lakni.
2020. jún. 24. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

2 Az igen. Egyszer rosszul választottál, ami a te hibád is amúgy, és akkor az egy, azaz egyetlen, azaz 1 fő emberből következtetsz több százezer ember viselkedésére. Ok tényleg röhejes. És az ilyeneket ki fogja kezelni?


Én meg olyan bipoláris ismerek aki odafigyel másokra. Mégse mondom hogy ilyen az összes.

2021. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èn is ismerek olyat,aki nagyon empatikus.Van egy munkatársam is,aki olyan.Fèrje kihasználja őt aki viszont nem bipoláris, hanem egèszsèges.Most kèszül szakítani ezèrt.
2021. jan. 20. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!