Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez? Nemtudom mibajom lehet...

Mi ez? Nemtudom mibajom lehet sokszor egy nap legalább 3 szor hallucinálok vagy őszintén nemtudom pontosan mert nemtudom melyik a valoság kb ez mostmár 9hónapja kezdődött embereket látok, állatokat , hangokat hallok sikitást,valaki beszél hozzám...

Figyelt kérdés

...ha valami érzés eluralkodik rajtam hallom hogy valami hang megakarja mondani mitcsinálják...Nagyon zavar hogy nemtudom hogy milyeket képzelem vagy valoban ott van .Paranoiás vagyon.Sokat fáj a fejem .Mostanában nagyon szétestek a gondolataim.

Egyszer már szoltam ezekről de nemvették komolyan de megprobálom mégegyszer mert nembirom.Mi lehet ez?



2020. jún. 24. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Skizofrénia.
2020. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Légy szíves ne itt diagnosztizàltasd magad, hanem az orvosodnál!
2020. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy? A szüleid nem vettek komolyan?
2020. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú vagy, akkor kérj időpontot a pszichiátriára. Közeli skizofrén rokonom volt, ezek azok a tünetek. De havonta egy Fluanxol depot injekcióval eltűnnek a hallucinációk, kitisztul a fejed. Van rá gyógyszer, meggyógyulni nem fogsz, de tünetmentesen élhetsz. Ha viszont nem kezelnek, egészen el fogsz butulni. Nem éri meg.
2020. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dokihoz mindenképp menj el, nagyon fontos!

Sajnos nem tudom megmondani hogy pontosan mi okozza, több olyan pszichés betegség van amihez társul hallucináció is.

2020. jún. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hab szüleid nem visznek, mehetsz egyedül is a gyerekorvosodhoz.
2020. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mi különbözteti meg a pszichiátert a betegtől? Az egyik beszél a hallucinációiról a másik meg nem :)

En nem hiszek a pszichiátriai betegségekben. Nem tudom hány éves vagy és mi történt veled. De ha ez nem egy kamu kerdés akkor olvasgass Feldmár Andrastól hátha mrgnyugszol hogy ez nem annyira gáz mint amilyennek tűnik.

2020. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Jó neked. Én sajnos nem hallucinálok embereket,pedig egyszer átérezném milyen lehet.
2020. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!