Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Év eleje óta enyhe evés...

Év eleje óta enyhe evés zavarral küszködöm. Igaz, nem vagyok életveszélyes állapotban és semmi hormonális problémát nem észleltem, vannak tüneteim. Tudnátok tanácsot adni, hogyan hagyjam el a bűntudatot egyszer és mindenkorra?

Figyelt kérdés

#anorexia #gyógyulás #étkezési zavar #mentális probléma #Nem súlyos #Tudnátok tanácsot adni, hogyan hagyjam el a bűntudatot?
2020. jún. 25. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok semennyire súlyos, nem erősek a tüneteim, de egy ponton túl nem megy a javulás! A bűntudat miatt
2020. jún. 25. 18:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nehéz változtatni! Van olyan barátod akinek el mered mondani? Sokat segíthet! És az is segíthet, ha mások előtt is megpróbálsz enni! Tudom hogy nehéz, de az egészség mindent megér.
2020. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából, mint mondtam azért mások előtt tudok is enni meg semmi ilyesmi nincs de jobb ha most leállítom!Van olyan barátom akinek beszélek róla, de őszintén nem ez a fő témánk! Mindenesetre ma teljes mértékbe bűntudat nélkül ettem és rettetnő boldog vagyok!
2020. jún. 26. 00:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz mikor ezt írtam nagyon bepánikolt am azért hangzik ennyire szörnyűen. Mindenesetre mintha valami átkattant volna a fejemben, már boldogabb vagyok megértettem, hogy ez veszélyes és tudok enni! Köszönöm a válaszokat és végre jól vagyok!😚
2020. jún. 26. 00:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülünk! Kitartást és sok sikert!!
2020. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!🥰
2020. jún. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!