Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérlek nyugtassatok meg, más...

Kérlek nyugtassatok meg, más is volt már így?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok azt elmondom az elején.

Szoval ma nagyon durván összejött minden és nagyon kiborultam, sírógőrcs jött rám és már úgy voltam hogy hívok valakit hogy vigyen be a pszichiátriára mert úgy éreztem hogy elvesztettem magam és rettegtem hogy most vége megbolondultam, szinte ordítoztam hogy valaki segítsen vagy csináljanak velem valamit. Ennyire még soha nem féltem hogy megbondulok, mással is volt már ilyen? De ugye nem fogok nagyon félek segítsetek. (már vettem be 2 xanaxot)



2020. jún. 25. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szintén pánikbeteg + még néhány dolog. Én csak a saját szobámban ordítottam le mindenki fejét, aki közelebb akart jönni hozzám, mint 3 méter, hogyha nem takarodnak ki és hagynak békén, őket is megölöm és én is kiugrok az ablakon. Random embert is hívtam már fel telefonon, hogy megőrülök és félek, hogy megölöm magam de nem akarok meghalni. Megesik. Egy jó pszichológus sokat segít.
2020. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Túl sok a 2 xanax. Legközelebb ha ilyet érzel menj el sétálni olyan helyre ahol kevesen vannak és közben csak a légzésedre figyelj. Hosszú be hosszú ki. És csak egyet vegyél be ha muszáj.
2020. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Voltam igy persze, csak en nem orditoztam, mert azzal megjobban megijesztettem volna sajat magamat.
2020. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 0,25-os,ilyenkor nem sok a ketto.

A jo hir az, hogy megbolondulni nem fogsz, az elmebetegek nem felnek tole, csak jon.

Ez egy fajta szorongas, a kontroll elvesztesetol, megorulestol valo felelem.

En testi tunetekkel szorongok, az is borzaszto, csak mas.

Muszaj orvoshoz menni. Vagy mar regi motoros vagy? A Xanax nekem is eletmento, de olyan antidepresszanst is szedek, ami szorongasra, panikbetegsegre is jo. Nekem zsenialis volt nagyon sokaig. Azota nem hasznal, miota zero inger van az eletemben. Kulfoldon, szep, elszigetelt helyen nem kell dolgoznom,igy alakult.

Keress segitseget. Addig a siras, az alvas is jo, ha nem vagy olyan formaban, hogy kimozdulj.

2020. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nyugtatna meg, ha más is volt már ilyen helyzetben?


Mellesleg ez egy rossz nap. Egy mentális betegnek meg még rosszabb. Kitartás. Vannak ilyen időszakok, ezek is elmúlnak, mint a jók.

2020. jún. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

off

"Random embert is hívtam már fel telefonon, hogy megőrülök és félek, hogy megölöm magam de nem akarok meghalni. Megesik." Bakker, ha mindenki ennyire toleránsan és megértően állna a betegségekhez, sokkal jobb hely lenne a világ!

off vége


Bizonyos, nem szakmai szempontok alapján, a hétköznapi ember szemében valóba "megbolondultál" kedves kérdező, de ez csak egy ún. pszichotikus epizód volt. Nem öröm, de nem is a világvége. Örülök, hogy jobban vagy.


Mióta vagy pánikbeteg? Azt kezeli szakember?

2020. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!