Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az ami még belefér a...

Mi az ami még belefér a "tinikori depresszió" (tehát normális depresszió) - ba illetve mi az ami már túl lő minden célon és ha nem avatkozik közbe sürgősen valami szakember akkor az élete is veszélybe forog?

Figyelt kérdés

Egy baratomról lenne szó, nem igazán tudom már mit kellene tennem, egy másik barátom azt állítja, hogy csak tinikori depresszió nála majd elmúlik, a másik pedig az, hogy ez nagyon komoly már. Én meg egyszerűen nem tudom eldönteni mi tévő legyek... 3 napja csak romlik az állapota belülről és attól félek ez rámegy fizikálisan is.


Aki küldene privátot annak nagyon szépen megköszönném mert sürgősen szükségem van egy másik ember véleményére mert tovább fajultak a dolgok.



2020. jún. 25. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Kamaszkorban természetesek a szélsőséges hangulatingadozások, szomorúság, sírás, stb. Ez ezzel jár.

Viszont a depresszió nem, nem létezik olyan hogy "természetes depresszió", ez egy pszichés betegség ami mindenképp ellátást igényel. Ha gondolod írj rám, hátha tudok segíteni, ha nem ma akkor holnap válaszolok.

2020. jún. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!