Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek e paranoid skizofren...

Lehetek e paranoid skizofren ha nem hallucinaltam?

Figyelt kérdés
De olyanom volt hogy osszebeszelnek figyelnek rohognek stb
2020. jún. 26. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden betegsegre igaz, hogy nem kell az osszes letezo tunetet produkalnod ahhoz, hogy beteg legyel. De erdemesebb pszichologussal beszelned, ha aggaszt valami, ne a netrol probald diagnosztizalni magadat.
2020. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyu egészségügyis.Ha valamit nem tudnak diagnosztizálni,ráfogják,hogy depressziós,skizofrén.Apunak stroke-ja volt,és mivel korábban volt idegösszeomlása,egyből ráfogták,hogy pszichiátriára kell menni.
2020. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2020. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig van valami mert kezeloorvosom szerint a tsztek alapjan egyertelmu hogy az vagyok meg azt is rairtak a papiromra hogy ugy erzem kovet vki pedig ilyet sose mondtam de onnan tudom hogy van vmi ha tenyleg gyogyszert kell szednem hogy elmuljon az hogy vki mosolyog es azt hiszem rajtam nevetett hogy tud rolam vmit aztan kovetkezo hogy az egesz kornyezetem is tudja utana meg mar a vilagon tudjak es tvn keresztul probalnak megoldast talalni mert szemelyesen nem merik elmondani
2020. jún. 26. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Aki valoban skizofren, az nem tudja. A hallucinaciokat a valosagtol nem tudja megkulonboztetni. Emiatt konfliktusban all a kornyezetevel, akik szerinte rosszat akarnak neki, ahogy az orvosai is.

Nagyon nehez dolog.

2020. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
A beszívok én is ilyenekt gondolok. Szerintem valami oka van hogy így érzel. Miért akarsz címkeket ragasztani magadra? Skizofrén. És ha za vagy akkor jobb lesz?nem értem
2020. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!