Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eléggé összeomlottam. Hová...

Eléggé összeomlottam. Hová fordulhatnèk segítségèrt?

Figyelt kérdés

Egyedül maradtam várandósan és nagyon rosszul viselem, hogy a gyerek apja csakúgy egyik napról a másikra megszakított velem minden kapcsolatot.

A családom támogat viszont nem értik meg, hogy időre van szükségem, piszkálnak, hogy nehogy már egy ilyen ember miatt szomorú legyek, különben is babát várok, úgyhogy nekem tilos szomorúnak lenni, mert árt a babának stb.

Egyszerűen csak idő kell, de itthon folyton erőltetnem kell a mosolyt és úgy érzem nem bírom.

Jó lenne beszélgetni valakivel, aki megèrt, pszichológusra gondoltam, de nem tudom, hogy a vírus miatt mennyire fogadnak és azt sem hogy hol találnèk ingyeneset.


2020. jún. 27. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ingyenes pszichológust hàziorvoson keresztül tudsz intézni.

Esetleg a védőnő segíthet még.

2020. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon jó, hogy pszichológushoz fordulsz, nekem is segített
2020. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!