Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha tudom a szorongásom okát...

Ha tudom a szorongásom okát ami miatt pánikrohamom is van néha, akkor csak a problémán kell változtatni?

Figyelt kérdés
Sokat szorongok és pánikrohamom is van bizonyos helyzetekben. Tudom, hogy mi az amivel nem vagyok elégedett az életemben és folyton ezen kattogok. Valószínű, hogy nem kell pszichiáter hanem csak változtatnom kell? Mindenki így reagál ha sokáig rossz helyzetben van, vagy én túl érzékeny lennék?
2020. jún. 28. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Mondjuk, ideírhatnád, miről van szó.
2020. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk, ugyanúgy tudom mi a baj, csak még nem tudom, hogy fogom megváltoztatni... szerintem ez el fog múlni, ha megoldjuk a problémát!
2020. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éve volt először pánikrohamom. Azóta is folyamatosan szorongok, de szerintem ezt sajnos gyógyszer nélkül nem lehet gyógyítani, mert akkor már kijöttem volna belőle.
2020. jún. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!