Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálnátok, ha kapnátok...

Mit csinálnátok, ha kapnátok egy random szuicid emailt, "anonim" email címről??

Figyelt kérdés

Ennyi állt benne: "meg akarok halni es felek, hogy tenyleg kinyirom magam, de nem merem elmondani senkinek, mert csak meg nagyobb baj lenne, es fogalmam nincs mit csinaljak mar 😭😭😭"

Próbáltam nézni IP címet, de nem találom (gmail), bár szerintem azzal sem lennék előrébb. Lehet, hogy félre ment, vagy direkt nekem írták? Megkérdezzem, mi a baj, vagy lehet, hogy vírus, és tiltsam inkább le, ne reagáljak? De ha valami baja lesz, és igazából ismerjük egymást, nagyon okolnám magam, ha nem kérdeztem meg, tudok-e segíteni. Mit kéne csinálnom? Pszichológusok-pszichiáterek mit csinálnának ebben a helyzetben?



2020. júl. 1. 16:24
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Nem tudom, én nem foglalkoznék vele, ebbe jobb nem belemenni.
2020. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem a te felelősséged, főleg, ha nem ismered az illetőt.
2020. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy "anonim" mail cím? Nem látod a feladó mail címét? Ha látod a címet, akkor csak simán írj vissza neki, hogy elvétette a címzettet, hogy tudjon róla, hogy nem érkezett meg ahhoz az illetőhöz, akihez ő küldte (lehet, hogy várta volna utána a telefonhívását, vagy valami) Ha viszont a mail címet se látod, vagy valami nagyon kamu címnek néz ki, akkor ne válaszolj rá.
2020. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látom a címét és a "nevét" is, de nem túl informatív, sima Családnév Utónév + számok...
2020. júl. 1. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor szerintem nem kamu, biztos idegességében elgépelte. Én a helyedben írnék neki, hogy rosszul írta be a címet, te nem ismered őt. (Egyszer én is ezt tettem, megköszönte az illető és ennyi.) A lelkivilágával viszont nem kell foglalkoznod!
2020. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha "anonim" mail cimröl kaptad,töröld, lehet vmi virus is, de ha ugy gondolod keresd fel a hatóságokat ,ök biztos le tudják nyomozni, hogy honnan jött és van e valóságalapja
2020. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
En is spam-re tippelnek, lehet, hogy ha visszairsz akkor ott a virus a gepeden. De megprobalhatod kinyomozni, hogy kie az e-mail cim, ott a facebook, google stb.
2020. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Fél megtenni tehát nem teszi meg. Problém Solved.
2020. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt ilyen csak nem ez volt a téma. En visszaírtam. Egy helyes srác volt és összejöttünk :D mondjuk ő nem öngyilkos akart lenni az emaliben. Ha nem fura mailcím. Mondjuk gmail feemail akkor visszairnék hogy szerintem félrement. Ha fura akkor hagynám a fenébe.
2020. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Googleba írd be az e-mail címet
2020. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!