Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a lehet a bajom?

Mi a lehet a bajom?

Figyelt kérdés

A figyelmem sokszor elkalandozik, és van hogy ok nélkül elkezdek ugrálni, vagy valami hasonló értelmetlen dolgot csinálni. Sokszor össze-vissza beszélek értelmetlen dolgokat,a nyelvek, betűk, szavak keverednek a fejemben. Ok nélkül hangulat változásaim vannak, a legkisebb dolgon teljesen mérges leszek, aztán a következő percben pedig nevetek. Vagy úgy érzem hogy én vagyok a legjobb ember a földön és megtudom váltani a világot, utána pedig h utálom magam és megakarok halni. Egyfolytában azt hiszem h mindenki elfog hagyni engem. Ilyen fura dolgaim vannak pl.:Egyszer azt hittem h fertőző vagyok ezért nem nyúltam senkihez, semmihez,és szinte percenként kezét mostam. Folyton azt érzem hogy valaki követ, és figyel. Vagy azon gondolkodtam, h milyen lenne kinyomni egy szemet. De vannak hangok a fejemben akik mondják, hogy bántsam magam. Miattuk vágtam és éheztetem magam. Éjszaka egyáltalán nem tudok aludni évek óta, nem alszok többet 2 óránal sosem. Olyan is van h hirtelen nem kapok levegőt és halál félelmem van és remegek. Az emberek közt szorongok, és elakarok tűnni. Hallucinálltam is már. Egyébként nem vagyok szomorú csak üres. Meg a pl.a zíneket ízekkel, hangokkal, stbvel kötöm össze. Például ennek ammit ettem szendvics ma annak sárba mártott viaszos fém íze volt, mint a narancs szín, és a december illata.

(Bocsi, hogy a leírás hosszú lett.)



2020. júl. 2. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Menj pszichiáterhez. Itt senki nem fog tudni pontos diagnózist adni neked.
2020. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Sürgősen menj el pszichiáterhez!

Azok alapján, amit leírtál, lehet többféle betegség "összejátszása", bipoláris zavar, borderline, kényszerbetegség, de akár skizofrénia is. Ezt orvosnak kell megállapítania, nem idegeneknek az interneten, de bármi is a baj, biztosan tudnak segíteni rajta, terápiával és gyógyszerekkel.

2020. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem tudok elmenni pszichiáterhez mert a szüleim szerint ezt csak kitalálom, de akkor majd megpróbálom meggyőzni őket! :)
2020. júl. 5. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2020. júl. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!