Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem leszek én is bántalmazó?

Ugye nem leszek én is bántalmazó?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretnék bantalmazó lenni csak folyton azt mondják, hogy aki ilyen csaláfba nevelkedett az az lesz. Az apám bántalmaz engem és anyámat is és nagyon rosszul esik.

2020. júl. 3. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos. En is bantalmazo csaladban nottem fel, de en inkabb bantalmazott lettem ujra. Tudod, hozzaszoktam az aldozat szerephez. Olyan szempontbol viszont bantok masokat, hogy mikor feszult vagyok akkor azt masokon vezetem le. Bantalmazottak is lehetnek bantalmazok, viszont: a bantalmazok nem rendelkeznek ilyen belatassal, mint te. Ok azt hiszik, h amit tesznek az rendben van es az aldozat megerdemli, igy ilyen kerdes fel se merulne bennuk, mint ami benned. Szoval nyugi.
2020. júl. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már felmerült benned ez a kérdés, illetve a megvetése az adott viselkedési formának, akkor nagyon valószínű, hogy nem. Csak rajtad múlik! Viszont sürgősen tenni kellene valamit, hiszen nem normális, hogy édesanyádat és téged is családon belüli erőszak ér!
2020. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!