Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség és zsibbadás?

Pánikbetegség és zsibbadás?

Figyelt kérdés
Összefügghet a pánikbetegségemmel a majdnem állandó zsibbadás, hőérzés mind a 4 végtagomon? Mindig vagy az egyik kezem és egyik lábam, de olyan is előfordult hogy a hasamon éreztem ugyanezt! Van hogy a bal kezem és a jobb lábam pl.

2020. júl. 5. 11:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
A pánikbetegségnek körülbelül 100 féle tünete lehet, mindenféle fizikális megnyilvánulásban és rosszullétben megjelenhet
2020. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

de ha még nem voltál vele orvosnál akkor menj el egy EKG-ra meg egy vérvételre

Ha azok rendben vannak akkor idegi alapú a dolog

2020. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A szivemmel nincs semmi, nem rég voltam. Hipohonder vagyok, én attól félek hogy sclerosis multiplex
2020. júl. 5. 12:09
 4/31 A kérdező kommentje:
vérvételre meg megyek júli közepén
2020. júl. 5. 12:10
 5/31 anonim ***** válasza:
Mért nem kezelteted magad pszichiátrián? De előtte nyilván neurológiára kell menni a zsibbadással, hogy a szervi megbetegedést kizárják.
2020. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
A zsibbadás nem szokott szédüléssel elfehéredéssel stresszel járni?
2020. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

+ heves magas pulzus magas vérnyomás esetleg fulladás érzése és szakadozott levegő vétel?

Ezek a tünetei a pánikrohamnak nagyjából és ezek tartanak 15 és 45 perc között, maguktól megszűnnek vagy ha bedobsz 1mg Xanaxot akkor pedig 15 percen belül ahogy felszivódik a gyógyszer

Mert ha ilyenek is társulnak mellé akkor valószinűleg pánikroham

2020. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De szoktam szédülni meg a pulzusom is magas, nagyon félek olyankor hogy meghalok, meg hogy leáll a szívem ezért fel alá járkálok és remegek, olyan mintha valamiért nagyon magas lenne az adrenalinszintem, mindjárt elájulok, mintha megőrülnék. Nagyon rossz!
2020. júl. 5. 12:30
 9/31 anonim ***** válasza:

Valószinűleg pánikbeteg vagy szerintem, érdemes lenne a rosszullét felléptekor bedobnod 1mg Xanaxot egyben egy pohár vizzel és meglátni, hogy 15 perc múlva elmúlik e ez a borzalmas rosszullét

Ha elmúlik akkor biztos pánikbeteg vagy, el kéne menned a phszihiátriára gyógyszert feliratni rá és akkor nem kinoz tovább a roham, mert ha nem lépsz akkor előbb utóbb bele fogsz betegedni

2020. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De a rohamokon kivul miert egnek neha a vegtagjaim? Az is a stressztol?
2020. júl. 5. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!