Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A túlzott aggódásból, amikor...

A túlzott aggódásból, amikor folyamatosan MÁSOKÉRT aggódsz, hogyan lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

Voltak időszakaim, amikor olyasmik miatt szorngtam, amik önmagammal kapcsolatosak. Ezeket sikeresen legyőztem, de most egy teljesen másféle szornogás uralkodott el rajtam: nagyon aggódom édesanyámért és a hugomért.


Előzményként tudnotok kell, hogy édesapám tavaly távozott el tőlünk, a gyász mindenkinek nehéz volt. Édesanyámnak pánikbetegsége alakult ki, ezt sikeresen kezelték, aztán visszaesett, aztán másodszorra már könnyebben kijött belőle. Rettegek, állandóan azt álmodom, hogy megint visszaesik, és állandóan rajta kattogok napközben is.


A másik a hugom, aki mindig vidám, jó kedélyű, az utóbbi napokban mintha egy kicsit szótlanabb lenne. De azt mondta, semmi baja, és nem hiszem, hogy hazudna.


Szóval valószínűleg mindketten jól vannak, én mégsem tudom kiverni a fejemből, hogy valami baj van.


Hogyan lehet az ilyen fajta túlaggódástól megszabadulni?



2020. júl. 5. 12:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!