Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lassan kezd eluralkodni...

Lassan kezd eluralkodni rajtam a szorongás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körübelül egy hete kezdődött, hogy nagyon eluralkodnak rajtam gondolatok, mint például, hogy senki se szeret, mindenki ellenem van és csak bántani akar, jövővel kapcsolatos félelmek. Néha ezek pár órára elmúlnak, és kitisztul a világ, megnyugodok és mindent jónak érzek, de aztán vissza jönnek és marcangolnak tovább, ilyen hullámok gyakran jellemzik a napjaim. Ott tartok, hogy lassan 1 hete nem eszem szinte semmit, heves szívdobogásom van és rettentően depressziós hangulatom. Mit tehetnék ez ellen?, akármi tanácsot meg szeretnék próbálni,! mert úgy érzem nem sokáig bírom ezt az állapotot.teljesen megbénít, nem élvezem a hobbiaim, nem tornázok, nem találkozom a családdal, programok előtt reggel is ez a rettentő hányinger és remegés fog el.. valamennyire tudom mi a probléma forrása, de tudom, hogy teljes mértékben túlreagálom, csak el kéne engednem, de nem megy.

2020. júl. 5. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Elsokorben kezdj el magneziumot es B-vitamint szedni, hatha javit kicsit a hangulatodon. Jo lenne valami hobbi amivel levezeted a felgyulemlett stresszt, kiegeted a folosleges stresszhormonokat ea oromodet leled benne.
2020. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Wim Hof Method. Bárkinek megmutattam eddig, el volt ájulva az első légzőgyakorlat után. Próbáld ki, Wim Hof Method Breathing-et, YouTubeon is van fent. Szívesen. Ez az ember több ezer életet “mentett meg”
2020. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Egy pszichoterápia, egy segítő beszélgetés vagy egy mentális csoportban való részvétel sokat segítene a félelmeiden, szorongásaidon. Végiggondolni, átbeszélni, kiadni magadból. Szeretettel ajánlom a Callforhelp, telefonos, lelki telefonvonalat(ingyenes)06-1-7004788 ahol szakemberek segítenek. Tégy magadért!Hívj bátran bennünket, segítünk merre tovább.
2020. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!