Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt mi okozhatja?

Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Alapból egy vidám, pozitív ember vagyok és élvezem az életet mindennel együtt. Viszont olyan 2-3 havonta mindig van 1 nap, amikor úgy kelek, hogy a legszánalmasabb embernek érzem magam a földön. Ilyenkor az összes rossz dolog eszembe jut, ami történt velem és folyamatosan azon rágódok, hogy miért csak itt tartok ahol. Ilyenkor olyan emberek ugranak be, akikkel már rég nem tartom a kapcsolatot, ex barátnők, barátok akikkel már nem tartom egy ideje a kapcsolatot stb. Gondolom nem kell részleteznem, hogy ez általában megpecsételi az adott napot és nem múlik el csak másnapra.

Ezt mi okozhatja és mit lehetne ellene tenni?



2020. júl. 5. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hormonproblémaktól a borderlineig elég sok minden lehet, keresd fel a hátiorvosodat és vezess étel-ital és “életkedv” naplót!
2020. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg pozitívan gondolkodni de orvosod véleményét is ki kérheted míg el nem hatalmasodik rajtad. De én is küldök pár pontot:

Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!