Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, akinek valamiben segített...

Van, akinek valamiben segített az agykontroll?

Figyelt kérdés
Miben?

2020. júl. 6. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyagilag. Azoknak, akik könyvet adtak ki róla meg ilyenek.
2020. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az segített e de volt egy ciszta a szememen a kijárási tilalom alatt. Mivel nem rendelt az orvos jobb híjján agykontrollal próbalkoztam. Elmúlt. De lehet magától is elmúlt volna.

Másik alkalommal az arcomon volt egy csúnya be nem gyógyuló seb. Hónapok óta ott volt. Orvos is látta azt mondta nem rák de le sem tojtak. Azt mondta kenjem testapolóval. Attól csak égett és viszketett. Mivel nem jutottam be másik orvoshoz agykontrollal próbalkoztam meg párhuzamosan tetran kenőcsöt vettem a patikába. Elmúlt. De amúgy én nem hiszek ebben vakon. Úgy vagyok vele ha nincs segítség megpróbálom ártani nem árt. Azért nem orvos helyett alkalmazom csak mellette vagy ha nincs orvos.

2020. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

"Elmúlt. De lehet magától is elmúlt volna."

Igen. A ciszták ilyenek.


"agykontrollal próbalkoztam meg párhuzamosan tetran kenőcsöt vettem"

:D Úgy könnyű!

2020. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Most nem tudom miért kell ezt kigúnyolni. Az agykontroll nem ártalmas dolog. Semmilyen negatív hatása nincs. Ha valaki nem orvosi kezelés helyett használja akkor miért kell leszólni? Az tudományosan bizonyított, hogy meg tudjuk betegíteni magunkat. Pl csak egy enyhébb példa stressztől fejfájás, hasmenés stb. De komolyabb dolgokat is tud magának okozni az ember. Így feltetelezhető, hogy ez visszafelé is működhet. Az hogy te nem hiszel benne a te dolgod. Nem kötelező élni vele. De leszólni másokat igen nagy bunkóság. Főleg, hogy senkit nem buzdítottam orvos és gyógyszer helyetti alakalmazasra és egy kényszerhelyzetben próbálkoztam vele. Leírtam ami történt. Neked meg nincs életed amivel foglakozhatnál? Mert nem a kérdesre válaszoltál. A cisztáról meg annyit, hogy már több mint 2 hete ott volt agykontroll után amit lefekveskor csináltam reggelre eltűnt. Én is szkeptikus vagyok de azért ez meglepett engem is. Nem mellesleg az agykontroll nagyon jo elalvásra. Bármikor csináltam este belealudtam. Amúgy meg nehezen alszom el, szóval ilyen szempontból nagyon előnyös.
2020. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem éveken keresztül rengeteg nagy szemölcs volt mindkét kezemen. Egy hétvégén elhatároztam, hogy ennek véget vetek és hétfőn elmegyek az orvoshoz és kiégettetem mindent. Hétfőre mind eltűnt, még a nyoma is alig látszott. Azóta se jött elő.

Én ugyan nem agykontrolloztam, de annak a számlájára írom a gyógyulást, hogy a tudatom csinált valami. Talán agykontrollal, vagy valami mással (fekete macskával) is el lehetett volna érni ezt a hatást.

Nem értek hozzá, de valószínűleg léteznek olyan mechanizmusok, amiről még nem tudunk mindent.

2020. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meggyőzni a matek tanárt hogy ne írasson témazárót
2020. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!