Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Rivotril 0,5 mg okozhat...

A Rivotril 0,5 mg okozhat szorongásos illetve pánikrohamszerű tüneteket, (belső feszültség, nehéz légzés, halálfélelem)? A napi adagom 3x0,5 mg (Reggel 1 - Este 2) Ezek meddig állnak fent?

Figyelt kérdés

Alig pár napja kezdtem el szedni, de ezen tünetek jelentkeznek nap mint nap és h megnyugodjam Sedatif PC-t szedek mellé. Attól jobban vagyok. Nem ütik egymást?

Mielőtt nem szedtem Rivotrilt nem voltak pánifélelmeim és nem volt olyan, h ne tudnék kocsiban hosszan utazni, mert úgy érzem megfulladok.



2020. júl. 7. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem voltak szorongásos tüneteid, akkor mi a fenének kezdted el szedni a Rivotrilt??? Amúgy ez egy brutál erős nyugtató, pont az ilyen tünetek ellen. Furcsán hangozhat, de igen, okozhat pánikot. Paradox hatásnak hívják, ritka, de ismert jelenség. Nekem pl az altatótól elalvási képtelenségem lesz, ez is paradox hatás. Mondanom sem kell, hogy nem is szedek altatót. A többit remélem ki tudod találni.
2020. júl. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legdurvább cucc

A börtönben a legértékesebb

Kezdhetnel valami gyengebbel

szorongást csökkenteni

Ki volt ez a ne...is

Aki ezt írta hamar függő

Leszel hány éves vagy

Mióta van problémád

Üdvözlettel

2020. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!